Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Alle informatie

Over dit artikel

Deze metalen pen met eco look is gemaakt van metaal met een houder gemaakt van kurk. De pen bevat een twist mechanisme en bevat een blauwschrijvende metalen Jumbo vulling. Geleverd in luxe geschenkverpakking.

Specificaties

Artikelnummer A53-LT82142-N0094

Veelgestelde vragen

De pen is uitgerust met een blauwschrijvende metalen Jumbo vulling. Dankzij het twist-mechanisme schuift de punt soepel in en uit, zonder klikgeluid. Dit maakt de pen prettig in dagelijks gebruik.
Ja, elke pen wordt standaard geleverd in een luxe geschenkverpakking van kurk met een zwart fluwelen binnenkant. Dit maakt het artikel direct geschikt als representatief relatiegeschenk, zonder dat je extra verpakkingsmateriaal nodig hebt.
Het logo wordt aangebracht op de pen zelf. Voordat er gedrukt wordt, ontvang je altijd eerst een gratis digitale drukproef zodat je precies kunt zien hoe het eindresultaat eruitziet. Voor vragen over specifieke bedrukposities of het aantal kleuren kun je contact opnemen via 074 711 0211 of info@depennenboer.nl.
De pen is gemaakt van metaal, waarbij de houder is bekleed met kurk. Dit geeft het artikel een natuurlijke, eco-vriendelijke uitstraling. De metalen delen hebben een gepolijste afwerking, zoals ook duidelijk zichtbaar is op de productfoto.

Vergelijkbare producten

Cove 685 ml drinkfles
Enkelwandige drinkfles van duurzaam materiaal met schroefdop. Bestand tegen stukvallen, vlekken en g
Glazen drinkfles
snelle-levering
Glazen drinkfles met RVS dop en een inhoud van 650 ml. Niet geschikt voor koolzuurhoudende dranken.
Dubbelwandige fles 500 ml
Dubbelwandige RVS thermosfles met kurk detail. Inhoud 500 ml. Lekvrij. Kurk is een natuurlijk materi
Cove 1,5 liter vacuüm geïsoleerde roestvrijstalen fles
Extra grote vacuüm geïsoleerde roestvrijstalen fles met een iconisch ontwerp en een comfortabel hand