Soap 250 ml vloeibare zeep
Bestel veilig & snel bij ons
Totaal incl. BTW - 100 st.
ā¬319,44
ā¬264,00 excl. BTW
Incl. drukkosten ⢠gratis verzending
De laatste beoordelingen
Zo beoordelen klanten ons
Alle informatie
Over dit artikel
WoW! Flacon met natuurlijke, vloeibare zeep. Met als ingrediƫnten gerecyclede koffiedik of sinaasappelschillen. Vegan en dierproefvrij. Made in Holland. Inhoud 250 ml. Wereldwijd gooien we elk jaar 46 miljard kilo sinaasappelschillen en ongeveer 50 miljard kilo koffiedik weg. Dit zijn beide bijproducten van onze dagelijkse consumptie van verse koffie en sinaasappelsap. Wat overblijft wordt gewoon weggegooid. Deze zeep is gemaakt van overgebleven sinaasappelschillen en koffiedik met als eigenschappen een aangename natuurlijke geur, een natuurlijke scrub, de reinigende kracht en de kleur van koffie en citrusvruchten. Van organisch afval naar zeep. Optioneel: Per stuk in kraft doos.
Specificaties
| Artikelnummer | A508-W087-PC |
|---|
Veelgestelde vragen
Ja, de Soap 250 ml vloeibare zeep is een sterk duurzaam verhaal: de zeep is gemaakt van organisch afval zoals koffiedik en sinaasappelschillen die anders worden weggegooid. Het product is vegan, dierproefvrij en Made in Holland, wat het een relevante keuze maakt voor organisaties die circulariteit willen uitdragen. Optioneel is de fles per stuk verpakt in een kraft doos.
De bedrukking vindt plaats op het etiket van de fles, zoals zichtbaar op de productafbeelding. Welke bedrukkingstechnieken en kleuropties beschikbaar zijn, verschilt per configuratie; dit is te zien bij het instellen van je bestelling op de website. Je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal drukvoorstel ter goedkeuring voordat de productie start.
Ja, de Soap 250 ml vloeibare zeep is optioneel per stuk verkrijgbaar in een kraft doos. Dit maakt het product nog geschikter als relatiegeschenk of welkomstpakket. Vraag naar de mogelijkheden bij het configureren van je bestelling of neem contact op voor meer informatie.
De Soap 250 ml vloeibare zeep is gemaakt van gerecyclede koffiedik of sinaasappelschillen ā reststromen die anders als afval worden weggegooid. Het product is vegan en dierproefvrij, en wordt geproduceerd in Nederland. Dankzij de koffiedik heeft de zeep ook een licht scrubeffect en een natuurlijke geur.