Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Artikelnr. A53-LT90894-N0001
Alle informatie

Over dit artikel

Het Notitieboek spiraal A5 is een praktisch en veelzijdig relatiegeschenk dat perfect geschikt is voor notities, schetsen en to-do lijsten. Met 100 vellen biedt dit spiraalgebonden notitieboek voldoende schrijfruimte voor dagelijks gebruik op kantoor, tijdens vergaderingen of onderweg. Het neutrale design maakt dit notitieboek ideaal om te personaliseren met uw bedrijfslogo.

  • Spiraalgebonden voor gemakkelijk omslaan en plat neerleggen van de pagina's
  • 100 vellen bieden ruimschoots schrijfruimte voor langdurig gebruik
  • A5-formaat: compact en praktisch voor in elke tas of op elk bureau
  • Groot bedrukoppervlak voor optimale zichtbaarheid van uw logo
  • Verkrijgbaar in meerdere kleuren voor een persoonlijke touch
  • Duurzaam relatiegeschenk dat dagelijks gebruikt wordt en uw merk onder de aandacht brengt

Laat dit notitieboek bedrukken met uw eigen logo en creëer een waardevol relatiegeschenk dat uw relaties dagelijks zullen gebruiken. Vraag vandaag nog een vrijblijvende offerte aan!

Specificaties

Artikelnummer A53-LT90894-N0001
Afmeting print 80 x 100 mm.
Kleurfilter Beige, Wit, Zwart

Veelgestelde vragen

Wij houden je altijd zo goed mogelijk op de hoogte. Zodra jij je bestelling geplaatst hebt, ontvang je een datum waarop jouw bestelling verstuurd wordt.

Via onze website kun je vrijblijvend een offerte aanvragen. Daarnaast maken wij ook vrijblijvend gratis een digitale drukproef zodat je kunt zien hoe je gekozen product eruit gaat zien met de bedrukking die je wenst. Heb je specifieke vragen? Neem dan contact met ons op.
Het verschilt per artikel of er kosten in rekening worden gebracht voor een sample. We zullen dit altijd per e-mail aangeven. Mochten er kosten in rekening worden gebracht, dan worden deze gecrediteerd op het moment dat je een bestelling bij ons plaatst.
Wanneer je niet beschikt over het juiste bestand, denken we graag met je mee hoe we dit kunnen oplossen. Neem hiervoor contact met ons op! Wat is het maximaal aantal kleuren voor een bedrukking (bijv. logo)? Het aantal kleuren voor het bedrukken van een relatiegeschenk is per artikel en bedrukkingstechniek verschillend. Het verschilt van een bedrukking in een kleur tot een full colour bedrukking. Op de website kun je per artikel zien welke opties er zijn voor het bedrukken. Uiteraard mag je dit ook altijd aan ons vragen!
Je ontvangt altijd een track & trace code om je bestelling te kunnen volgen zodra deze verstuurd is.

Vergelijkbare producten

Thermofles Lennox 350ml
Dubbelwandig vacuüm geïsoleerde thermofles. De 100% lekvrije fles wordt geleverd in een mooie gesche