Artikelnr. A23-P301.132
Rena UV-C sterilisatie box met 5W draadloze oplader grijs
- Altijd een digitaal voorbeeld vooraf binnen 4 uur
- Eerlijke prijs, zonder bijkomende kosten
- Snelle leveringen in overleg
Spoed?
Bestel veilig & snel bij ons
Kies drukmethode
Prijs onbedrukt
Je bestand/logo uploaden kan later
Kies aantal
1
Totaal incl. BTW - 1 st.
€25,58
€21,14 excl. BTW
Incl. drukkosten • gratis verzending
Configureer je product om de verwachte levertijd te zien
Je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal voorstel voordat deze gedrukt wordt.
De laatste beoordelingen
Zo beoordelen klanten ons
9
800+ beoordelingen
Linda
Review via
Kiyoh
10
Robin
Review via
Kiyoh
8.5
Thomas
Review via
Google
10
Alle informatie
Over dit artikel
Multifunctionele UV-C-sterilisator die tot 99,9 van de bacteriën in het apparaat doodt. Plaats eenvoudig voorwerpen zoals oordopjes, sieraden, horloges en gezichtsmasker in de sterilisator om ze te steriliseren met behulp van UV-C-technologie. U kunt ervoor kiezen om een snelle reiniging in 90 seconden uit te voeren of een volledige reiniging in 5 minuten. De 2 UV-C LED-lampjes aan de binnenkant zijn niet giftig en gemaakt zonder kwik zoals veel UV-lampen op de markt. Het ontwerp zorgt er ook voor dat het UV-C led-licht automatisch uitschakelt wanneer de doos wordt geopend, zodat de gebruiker niet wordt blootgesteld aan het UV-C-licht. De lampen hebben een levensduur van 10.000 uur. Bovenop de sterilisator bevindt zich een 5W draadloze oplader van bamboemateriaal om uw mobiele apparaat op te laden. Inclusief 100 cm PVC-vrije TPE type C kabel. Invoer: 5V / 1.5A; Uitgang: 5 / 1A - 5W. UV-C golflengte 270 nm-280 nm
WirelessCharging: true
WirelessCharging: true
Specificaties
| Artikelnummer | A23-P301.132 |
|---|
Veelgestelde vragen
Ja, de Rena UV-C sterilisatie box is ontworpen om tot 99,9% van de bacteriën op voorwerpen te doden via UV-C-technologie met een golflengte van 270–280 nm. Je kunt kiezen tussen een snelle reiniging van 90 seconden of een volledige reinigingscyclus van 5 minuten. Denk aan oordopjes, sieraden, horloges of gezichtsmaskers die je eenvoudig in de box plaatst.
Op de Rena UV-C sterilisatie box is het bamboe oppervlak van de draadloze oplader aan de bovenkant zichtbaar de meest logische bedrukkingspositie voor een logo. Voor de exacte bedrukkingsmogelijkheden, afmetingen en beschikbare technieken kun je een vrijblijvende offerte aanvragen — je ontvangt altijd eerst een digitaal voorbeeld ter goedkeuring voordat er gedrukt wordt.
Bij de Rena UV-C sterilisatie box wordt een 100 cm lange USB-C kabel meegeleverd, gemaakt van PVC-vrij TPE-materiaal. De invoer is 5V / 1,5A en de draadloze oplader bovenop de box levert 5W vermogen voor het opladen van compatibele mobiele apparaten.
De Rena UV-C sterilisatie box is uitgerust met een automatische veiligheidsuitschakeling: zodra je de doos opent, schakelen de UV-C LED-lampjes direct uit. Zo kom je nooit in contact met het UV-C licht. Bovendien zijn de twee interne LED-lampjes kwikvrij en niet giftig, in tegenstelling tot veel traditionele UV-lampen.
De UV-C LED-lampjes in de Rena sterilisatie box hebben een levensduur van 10.000 uur, wat neerkomt op jarenlang dagelijks gebruik. Daardoor is dit een duurzame keuze als relatiegeschenk dat ontvangers ook op de lange termijn blijven gebruiken.
Vergelijkbare producten
Multifunctionele UV-C-sterilisator die tot 99,9% van de bacteriën op objecten die in het apparaat wo