Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Alle informatie

Over dit artikel

Gerecyclede papier-PLA balpen bedrukken

Wil je balpennen bedrukken die passen bij een duurzaam en milieubewust imago? Deze gerecyclede papier-PLA balpen is een uitstekende keuze voor bedrijven die verantwoord willen ondernemen en tegelijkertijd een stijlvol promotieartikel willen inzetten. De pen heeft een drukknopmechanisme en is vervaardigd uit gerecyclede melkpakken met PLA-onderdelen van biologisch afbreekbare maĆÆs. De combinatie van gerecycled en biologisch materiaal maakt deze pen tot een echt duurzaam alternatief voor conventionele kunststof pennen.

Bestel jouw duurzame balpennen met logo

Kies voor een groen alternatief dat jouw merk positief in beeld brengt. Upload je logo, selecteer de bedrukking en ontvang snel een digitaal drukvoorbeeld. Met deze gerecyclede papier-PLA balpen laat je zien dat jouw organisatie bewust omgaat met het milieu. 
Bekijk meer milieuvriendelijke schrijfwaren in de categorie: Balpennen bedrukken

Specificaties

Artikelnummer A36-MO6822-06

Veelgestelde vragen

De pen is voorzien van een blauwschrijvende vulling en werkt via een handig drukknopmechanisme. Zo ben je direct klaar om te schrijven zonder dat je een dop kwijt kunt raken.
De balpen is vervaardigd uit gerecyclede melkpakken, wat zorgt voor de karakteristieke naturel kleur van de pen. De onderdelen zoals de clip, drukknop en het puntstuk zijn gemaakt van PLA, een biologisch afbreekbaar materiaal op basis van maĆÆs. Hierdoor is de pen een duurzaam alternatief voor traditionele kunststof pennen.
De verwachte levertijd is afhankelijk van je configuratie en is zichtbaar zodra je het product samenstelt op de productpagina. De huidige indicatieve leverdatum is dinsdag 11 augustus. Heb je spoed? Neem dan contact op via 074 711 0211 of info@depennenboer.nl.
Na het plaatsen van je bestelling upload je je logo, waarna je binnen 2 uur een gratis digitaal drukvoorbeeld ontvangt. Pas als jij akkoord gaat met het voorstel, gaan we over tot bedrukken. Zo weet je zeker dat het eindresultaat overeenkomt met jouw wensen.