Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Artikelnr. A24-261834-PC
Alle informatie

Over dit artikel

De aluminium flesopener sleutelhanger is een praktisch relatiegeschenk dat dagelijks van pas komt. Deze compacte opener combineert functionaliteit met een ruim bedrukoppervlak voor uw logo, waardoor uw merk altijd binnen handbereik blijft. Perfect als give-away tijdens evenementen, beurzen of als attentie voor klanten en medewerkers.

  • Handig 2-in-1 design: sleutelhanger Ć©n flesopener in ƩƩn
  • Duurzaam aluminium materiaal voor langdurig gebruik
  • Groot bedrukoppervlak voor optimale zichtbaarheid van uw logo
  • Compact formaat, past moeiteloos aan elke sleutelbos
  • Verkrijgbaar in verschillende kleuren: zilver, zwart, blauw, rood en groen
  • Lichtgewicht en sterk, ideaal voor onderweg

Laat deze aluminium opener bedrukken met uw eigen logo en creƫer een relatiegeschenk met blijvende impact. Vraag vandaag nog vrijblijvend een offerte aan en ontvang een gratis digitaal drukvoorbeeld.

Specificaties

Artikelnummer A24-261834-PC
Materiaal Aluminium
Afmeting print 28 x 10 mm
Kleurfilter Blauw, Groen, Rood, Zilver, Zwart
Minimale afname 250

Veelgestelde vragen

Wij houden je altijd zo goed mogelijk op de hoogte. Zodra jij je bestelling geplaatst hebt, ontvang je een datum waarop jouw bestelling verstuurd wordt.

Via onze website kun je vrijblijvend een offerte aanvragen. Daarnaast maken wij ook vrijblijvend gratis een digitale drukproef zodat je kunt zien hoe je gekozen product eruit gaat zien met de bedrukking die je wenst. Heb je specifieke vragen? Neem dan contact met ons op.
Het verschilt per artikel of er kosten in rekening worden gebracht voor een sample. We zullen dit altijd per e-mail aangeven. Mochten er kosten in rekening worden gebracht, dan worden deze gecrediteerd op het moment dat je een bestelling bij ons plaatst.
Wanneer je niet beschikt over het juiste bestand, denken we graag met je mee hoe we dit kunnen oplossen. Neem hiervoor contact met ons op! Wat is het maximaal aantal kleuren voor een bedrukking (bijv. logo)? Het aantal kleuren voor het bedrukken van een relatiegeschenk is per artikel en bedrukkingstechniek verschillend. Het verschilt van een bedrukking in een kleur tot een full colour bedrukking. Op de website kun je per artikel zien welke opties er zijn voor het bedrukken. Uiteraard mag je dit ook altijd aan ons vragen!
Je ontvangt altijd een track & trace code om je bestelling te kunnen volgen zodra deze verstuurd is.

Vergelijkbare producten

Micvrovezel brillendoekje
170 gr/m2 Microvezel brillendoekje 20 x 20 cm. Smerige brillenglazen zijn waarschijnlijk de grootste