Bestel in 4 simpele stappen jouw
Swiss Peak RCS gerecycled aluminium 3W bass speaker
Alle informatie Over dit artikel
Klein maar krachtig, deze draadloze speaker van 3W is gemaakt van gerecycled aluminium en gerecycled ABS met RCS (Recycled Claim Standard) certificering. Het totale gerecyclede materiaalgehalte bedraagt 28% op basis van het totale gewicht van het artikel. De RCS-certificering garandeert een volledig gecertificeerde toeleveringsketen van gerecyclede materialen. Aluminium verliest zijn eigenschappen niet tijdens het recyclingproces en kan eindeloos worden gerecycled. Inclusief een gerecyclede type C oplaadkabel gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycled TPE. Verpakt in FSC® mix-verpakking. De 500 mAh batterij zorgt voor een afspeeltijd tot 4 uur en kan volledig worden opgeladen in 2 uur. Met BT 5.0 voor een soepele verbinding tot 10 meter afstand. Het artikel en de accessoires zijn vrij van PVC.
HasBluetooth: True
NumberOfSpeakers: 1
SpeakerOutputW: 3.00
PVC free: true
HasBluetooth: True
NumberOfSpeakers: 1
SpeakerOutputW: 3.00
PVC free: true
Specificaties
Artikelnummer | A23-P331.00-PC |
---|
Veelgestelde vragen
Wij houden je altijd zo goed mogelijk op de hoogte. Zodra jij je bestelling geplaatst hebt, ontvang je een datum waarop jouw bestelling verstuurd wordt.
Via onze website kun je vrijblijvend een offerte aanvragen. Daarnaast maken wij ook vrijblijvend gratis een digitale drukproef zodat je kunt zien hoe je gekozen product eruit gaat zien met de bedrukking die je wenst. Heb je specifieke vragen? Neem dan contact met ons op.
Het verschilt per artikel of er kosten in rekening worden gebracht voor een sample. We zullen dit altijd per e-mail aangeven. Mochten er kosten in rekening worden gebracht, dan worden deze gecrediteerd op het moment dat je een bestelling bij ons plaatst.
Wanneer je niet beschikt over het juiste bestand, denken we graag met je mee hoe we dit kunnen oplossen. Neem hiervoor contact met ons op!
Wat is het maximaal aantal kleuren voor een bedrukking (bijv. logo)?
Het aantal kleuren voor het bedrukken van een relatiegeschenk is per artikel en bedrukkingstechniek verschillend. Het verschilt van een bedrukking in een kleur tot een full colour bedrukking. Op de website kun je per artikel zien welke opties er zijn voor het bedrukken. Uiteraard mag je dit ook altijd aan ons vragen!
Je ontvangt altijd een track & trace code om je bestelling te kunnen volgen zodra deze verstuurd is.