Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Alle informatie

Over dit artikel

Lekvrije dubbelwandige thermomok met uniek diamanten patroon. De thermomok houdt dranken goed op temperatuur en is zeer geschikt voor bijvoorbeeld in de auto, op kantoor of onderweg. Perfect voor thermosbekers bedrukken!

Specificaties

Artikelnummer A53-LT91213-N0011
Afmeting print 60 x 45 mm.
Inhoud in ml 300 - 499 ml
Kleurfilter Blauw, Rood, Zilver, Zwart

Veelgestelde vragen

De Thermobeker diamant 450ml is beschikbaar in vier kleuren: rood, blauw, zilver en zwart. Zo kun je kiezen voor de kleur die het beste aansluit bij de huisstijl van jouw organisatie.
De Thermobeker diamant 450ml is gemaakt van roestvrij staal (RVS). De dubbelwandige constructie zorgt ervoor dat warme en koude dranken langer op temperatuur blijven. Het opvallende diamantenpatroon op de buitenzijde geeft de beker een onderscheidend uiterlijk.
Ja, de Thermobeker diamant 450ml is voorzien van een lekvrij deksel, waardoor je hem veilig mee kunt nemen in de auto of in een tas. De dubbelwandige opbouw houdt dranken goed op temperatuur, wat hem ideaal maakt voor gebruik onderweg of op kantoor.
Het maximale drukoppervlak op de Thermobeker diamant 450ml bedraagt 60 x 45 mm. Dit vlak bevindt zich op de bovenzijde van de beker. Houd hier rekening mee bij het aanleveren van je logo of ontwerp.

Vergelijkbare producten

Dubbel wandige reisbeker
Dubbelwandige roestvrijstalen drinkbeker met zwart PP deksel. Inhoud: 400 ml.