Artikelnr. A23-3182
VINGA Buscot multifunctionele snijplank bruin
- Altijd een digitaal voorbeeld vooraf binnen 4 uur
- Eerlijke prijs, zonder bijkomende kosten
- Snelle leveringen in overleg
Spoed?
Bestel veilig & snel bij ons
Kies drukmethode
Prijs onbedrukt
Je bestand/logo uploaden kan later
Kies aantal
1
Totaal incl. BTW - 1 st.
€45,33
€37,46 excl. BTW
Incl. drukkosten • gratis verzending
Configureer je product om de verwachte levertijd te zien
Je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal voorstel voordat deze gedrukt wordt.
De laatste beoordelingen
Zo beoordelen klanten ons
9
800+ beoordelingen
Linda
Review via
Kiyoh
10
Robin
Review via
Kiyoh
8.5
Thomas
Review via
Google
10
Alle informatie
Over dit artikel
Snij- of serveerplank met het oppervlak van 40 x 30 cm, wat betekent dat het groot genoeg is om te snijden, te bereiden en te serveren. De snijplank is voorzien van een handige houder voor tablet of mobiele telefoon, zodat je het gemakkelijk kunt gebruiken terwijl je je favoriete recepten online volgt. De plank heeft ook een praktisch gootje, zodat de sappen gemakkelijk door het reservoir kunnen worden uitgegoten om onnodig morsen te voorkomen. Gemaakt van FSC-gecertificeerd teakhout.
Specificaties
| Artikelnummer | A23-3182 |
|---|
Veelgestelde vragen
De plank heeft een praktisch gootje rondom het snijvlak dat vocht en sappen opvangt in een reservoir. Zo voorkom je dat vlees- of vruchtensappen over het aanrecht lopen en houd je je werkplek netjes.
Volgens de productinformatie bedraagt de CO₂-uitstoot voor dit product 5,28 kg. Dit gegeven helpt je als bedrijf om een bewuste keuze te maken bij het selecteren van duurzame relatiegeschenken.
Het snijoppervlak van de VINGA Buscot snijplank meet 40 x 30 cm. Dat is ruim genoeg om comfortabel groenten, vlees of kaas op te snijden én om direct op te serveren.
Ja, de plank is uitgerust met een ingebouwde houder voor een tablet of mobiele telefoon. Zo kun je tijdens het koken eenvoudig een recept volgen zonder je apparaat apart neer te leggen.
De VINGA Buscot snijplank is gemaakt van FSC-gecertificeerd teakhout. Dit betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen. Teakhout staat bekend om zijn duurzaamheid en natuurlijke uitstraling, wat deze plank ook geschikt maakt als serveerplank bij een borrel of diner.
Vergelijkbare producten
VINGA Veia serveerplank L
vanaf
9,24
Serveerplank gemaakt van FSC-gecertificeerd acaciahout. Door de organische vorm en de schuine randen
VINGA Veia serveerplank M
vanaf
7,29
Serveerplank gemaakt van FSC-gecertificeerd acaciahout. Door de organische vorm en de schuine randen
VINGA Buscot horizontale serveerplank
vanaf
9,73
Stijlvolle snij-/serveerplank die elke keuken opfleurt. De snijplank is gemaakt van FSC-gecertificee
VINGA Buscot lange serveerplank
vanaf
12,17
Een robuuste, zeer handige snij- of serveerplank dat dankzij zijn lengte van 75 cm en breedte van 15
VINGA Buscot rechthoekige snijplank
vanaf
11,19
Stijlvolle snij- of serveerplank die past in iedere keuken. Het ruime oppervlak maakt het bruikbaar
Ook interessant
VINGA Buscot ronde snijplank
vanaf
14,60
Een ronde snijplank van topkwaliteit, die dankzij het grote formaat ook kan dienen als serveerplank.