Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Artikelnr. A23-3182
Alle informatie

Over dit artikel

Snij- of serveerplank met het oppervlak van 40 x 30 cm, wat betekent dat het groot genoeg is om te snijden, te bereiden en te serveren. De snijplank is voorzien van een handige houder voor tablet of mobiele telefoon, zodat je het gemakkelijk kunt gebruiken terwijl je je favoriete recepten online volgt. De plank heeft ook een praktisch gootje, zodat de sappen gemakkelijk door het reservoir kunnen worden uitgegoten om onnodig morsen te voorkomen. Gemaakt van FSC-gecertificeerd teakhout.

Specificaties

Artikelnummer A23-3182

Veelgestelde vragen

De plank heeft een praktisch gootje rondom het snijvlak dat vocht en sappen opvangt in een reservoir. Zo voorkom je dat vlees- of vruchtensappen over het aanrecht lopen en houd je je werkplek netjes.
Volgens de productinformatie bedraagt de CO₂-uitstoot voor dit product 5,28 kg. Dit gegeven helpt je als bedrijf om een bewuste keuze te maken bij het selecteren van duurzame relatiegeschenken.
Het snijoppervlak van de VINGA Buscot snijplank meet 40 x 30 cm. Dat is ruim genoeg om comfortabel groenten, vlees of kaas op te snijden én om direct op te serveren.
Ja, de plank is uitgerust met een ingebouwde houder voor een tablet of mobiele telefoon. Zo kun je tijdens het koken eenvoudig een recept volgen zonder je apparaat apart neer te leggen.
De VINGA Buscot snijplank is gemaakt van FSC-gecertificeerd teakhout. Dit betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen. Teakhout staat bekend om zijn duurzaamheid en natuurlijke uitstraling, wat deze plank ook geschikt maakt als serveerplank bij een borrel of diner.

Vergelijkbare producten

VINGA Veia serveerplank L
Serveerplank gemaakt van FSC-gecertificeerd acaciahout. Door de organische vorm en de schuine randen
VINGA Veia serveerplank M
Serveerplank gemaakt van FSC-gecertificeerd acaciahout. Door de organische vorm en de schuine randen
VINGA Buscot horizontale serveerplank
Stijlvolle snij-/serveerplank die elke keuken opfleurt. De snijplank is gemaakt van FSC-gecertificee
VINGA Buscot lange serveerplank
Een robuuste, zeer handige snij- of serveerplank dat dankzij zijn lengte van 75 cm en breedte van 15
VINGA Buscot rechthoekige snijplank
Stijlvolle snij- of serveerplank die past in iedere keuken. Het ruime oppervlak maakt het bruikbaar

Ook interessant

VINGA Buscot ronde snijplank
Een ronde snijplank van topkwaliteit, die dankzij het grote formaat ook kan dienen als serveerplank.